EBnavi – nasze narzędzie w półfinale ABSL startup challenge!

EBnavi – nasze narzędzie w półfinale ABSL startup challenge!

Nasze narzędzie EBnavi w pólfinale ABSL startup challenge. Celem konkursu, organizowanego przez ABSL – Związek Liderów Usług Biznesowych, jest promocja najbardziej innowacyjnych start-upów oraz wsparcie w nawiązywaniu współpracy z potentatami świata biznesu. Partnerem głównym projektu jest Procter & Gamble. ABSL Start-Up Challenge jest skierowany do innowatorów, mogących pochwalić się projektem przynajmniej na etapie prototypu.

W tym roku zgłosiliśmy się z naszym narzędziem EBnavi. Był to nasz pierwszy pitch! Co więcej, przeszliśmy ten chrzest bojowy śpiewająco i otrzymaliśmy wyróżnienie! Otrzymaliśmy tytuł Runner-Up, co oznacza dla nas bycie zaraz za wygranym startupem! To wielki dzień dla naszego narzędzia, które z sukcesem od dłuższego czasu służy nam do wypracowywania strategii employer branding. Najbardziej cieszy nas fakt, że oparte jest na naszej autorskiej metodologii, wypracowanej na bazie 10letniego doświadczenia w branży.

EBnavi

EBnavi bazuje na naukowo opracowanym algorytmie, zweryfikowanym dzięki doświadczeniom i praktyce najlepszych światowych marek pracodawców.Dzięki unikalnej metodologii opartej o ponad 500 wskaźnikach dotyczących cyklu życia kandydata i pracownika, umożliwia ona zarządzanie marką pracodawcy w łatwy i prosty sposób. W wyniku analizy zebranych danych, pozwala osiągać wiele korzyści na różnym poziomie organizacji.

EBnavi to wygodna i niezwykle skuteczna alternatywa budowania i rozwoju w zakresie employer branding. Jako Twój profesjonalny doradca, narzędzie pomoże Ci wyróżnić się na rynku i zostać zapamiętanym – Twoja firma będzie pożądana wśród kandydatów i kochana przez obecnych pracowników.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą stronę: https://ebnavi.com/

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://static.ebinstitute.com/files/uploads/2017/10/background-body.png);background-color: transparent;background-size: initial;background-position: left top;background-attachment: initial;background-repeat: repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}