Jak rozpocząć podróż do własnego biznesu? Relacja z gali “Top of the Top. Liderzy Biznesu Lagardere”

Jak rozpocząć podróż do własnego biznesu? Relacja z gali “Top of the Top. Liderzy Biznesu Lagardere”

Na polskim rynku działa obecnie ponad 1200 systemów agencyjnych i franczyzowych, a ich liczba stale rośnie. Tylko 15% z nich to rozwiązania zagraniczne. Należą do nich między innymi sprawdzone pomysły grupy Lagardere, która 17 maja świętowała kolejny rok wzrostów.

17 maja w Hotelu Marriott odbyła się gala “Top of the Top. Liderzy Biznesu Lagardere”. Wydarzenie było podsumowaniem rocznych działań Grupy Lagardere Travel Retail oraz okazją do uhonorowania Ajentów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w aż 11 kategoriach. Galę poprowadził Szymon Hołownia, a o oprawę artystyczną zadbał zespół High on Heels.

“Lagardere: kierunek Twojej podróży”

Pamiętam początki prac nad strategią dla marki Lagardere Travel Retail, nad jej komunikacją, hasłem i zastosowaniem tego wszystkiego w praktyce – wspomina Kaja Gryciak, Client Service Manager w Employer Branding Institute – Już wtedy czuliśmy ten niewątlpliwy potencjał i skalę działań. Dzisiaj, kiedy zobaczyliśmy efekty wspólnej pracy w praktyce, czujemy podwójną dumę. To była – i ciągle jest – niezwykle emocjonująca podróż!”.

To dla nas bardzo ważne wydarzenie. Możemy docenić wysiłki naszych Ajentów, ale co ważniejsze, mamy czas na integrację, wymianę cennych doświadczeń i poznanie perspektywy ajentów, ich pracowników ze wszystkich spółek, które są integralną częścią naszego biznesu. – mówi Aleksandra Grochowska, Kierownik ds. HR i Komunikacji Wewnętrznej w Lagardere Travel Retail i Organizator Konferencji – W tym roku postawiliśmy na ludzi, dlatego skróciliśmy część oficjalną, do wyróżnień zebraliśmy nagrania zespołów wyróżnionych Ajentów, aby pokazać emocje, relacje i przekazać głos pracownikom, bo nikt nie zrobi tego od nich lepiej. – podkreśla Aleksandra.

Agencja Employer Branding Institute wsparła organizatora w produkcji części materiałów, które swoją premierę miały właśnie podczas gali “Top of the Top. Liderzy Biznesu Lagardere”. Jednym z nich jest spot przedstawiający drogę Ajenta w organizacji, który niebawem ukaże się również jako element komunikacji zewnętrznej grupy Lagardere Travel Retail oraz jako wsparcie rekrutacji dla nowych Ajentów.

Zależy nam na podkreśleniu roli Ajenta oraz drogi jaką przechodzi w organizacji, dlatego postanowiliśmy stworzyć film, który w pełni zobrazuje jak przebiega taki proces, jakie ma etapy, a także jak bogaty jest pod kątem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Pomysłodawcą projektu jest Lagardere Travel Retail, aby usprawnić komunikację wewnętrzną i wspierać procesy rekrutacyjne. – mówi Aleksandra Grochowska.

 

Zobacz galerię zdjęć

Zanim światło dzienne ujrzy film podsumowujący całą galę, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Gratulujemy tym samym wszystkim zwycięzcom plebiscytu oraz organizatorom wydarzenia, które bez wątpienia zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://static.ebinstitute.com/files/uploads/2017/10/background-body.png);background-color: transparent;background-size: initial;background-position: left top;background-attachment: initial;background-repeat: repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}