PracujeBoLubie – a Ty jak podchodzisz do swojej pracy?

PracujeBoLubie – a Ty jak podchodzisz do swojej pracy?

Czy wiesz, że aż 60% Polaków nie lubi swojej pracy?! W odpowiedzi na te zatrważające wyniki badań w Employer Branding Institute stworzyliśmy kampanię PracujeBoLubie, która właśnie ruszyła!

Podczas kampanii PracujeBoLubie chcemy rozpocząć dialog o pozytywnych emocjach związanych z pracą, inspirować dobrymi przykładami i edukować w zakresie kształtowania swojej pozytywnej kariery Po prostu chcemy, aby więcej ludzi uśmiechało się na myśl o swojej pracy!

Jak?

Nie działamy sami! Do naszej kampanii zaprosiliśmy osoby, które śmiało mówią „PracujeBoLubie” i nie boją się nam o tym opowiedzieć 🙂 Ba! Nawet lubią poniedziałki! Marcin Prokop, Joanna Kulig, Macademian Girl, Łukasz Jakóbiak i wielu innych opowiedzą nam o swoich motywacjach do pracy i o tym, jak można radzić sobie z momentami, kiedy się nie chce. Dzięki nam poznasz też inspirujące wypowiedzi ekspertów, czyli osób, które udowodnią, że naprawdę każdy z nas może lubić swoją pracę i uśmiechać się podczas porannej przejażdżki metrem… Brzmi niewiarygodnie? Jeżeli wciąż jest Ci za mało, to przedstawimy Ci też pracodawców, którzy pochwalą się uśmiechniętymi pracownikami, lubiącymi to, co robią! Dzięki nam poznasz Costa Coffee, Credit Agricole, Egis, Go Sport, ITmagination, mBank, Orbis, Sii, T-mobile i TVN od środka i dowiesz się jakie są ich sekrety w motywowaniu swoich pracowników!

PracujeBoLubieCiekawostki z krańca świata, zobaczcie jak dużo zmienia się w życiu człowieka jeśli lubi swoją pracę:
  • Osoby, które codziennie widują swojego przyjaciela zarabiają o 100 000 $ rocznie więcej, a Ci którzy są mili dla sąsiadów o 60 000 $
  • Holendrzy i Duńczycy są najszczęśliwsi w Europie….a połowa z nich pracuje part-time!

Na naszej stronie internetowej www.pracujebolubie.pl w każdej chwili możesz sprawdzić swój poziom zadowolenia z Twojej pracy. Wystarczy tylko, że odpowiesz na kilka pytań… A po rozwiązaniu wejdź dalej po odrobinę inspiracji. Będziemy Cię zaskakiwać coraz to nowszymi historiami osób, które udowodnią, że można!

A Ty? Może w końcu będziesz mógł się pochwalić hasłem PracujeBoLubie!
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://static.ebinstitute.com/files/uploads/2017/10/background-body.png);background-color: transparent;background-size: initial;background-position: left top;background-attachment: initial;background-repeat: repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}