Provident Polska po raz drugi z wyróżnieniem „I Love My Job Winner”!

Provident Polska po raz drugi z wyróżnieniem „I Love My Job Winner”!

Provident Polska otrzymał wyróżnienie I love My Job Winner 2018 przyznawane przez Employer Branding Institute na podstawie kompleksowego audytu. Provident dostał najwyższą ocenę oraz tytuł Gwiazdy, który jest przyznawany najbardziej rozpoznawalnym i najsilniejszym markom pracodawców na polskim rynku.

Provident Polska po raz drugi otrzymał wyróżnienie I love My Job Winner w ramach naszego projektu #pracujebolubie. Wyróżnienie zostało przyznane w wyniku audytu, który odbył się w oparciu o dane dostarczone przez pracodawcę. Zakres obszarów obejmował: rekrutację, szkolenia i rozwój, zarządzanie talentami, dobrostan, CSR, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz świadczenia dodatkowe.

W centrum zawsze jest człowiek

Wyróżnienie I love My Job Winner 2018 jest potwierdzeniem dbałości firmy o przyjazne środowisko pracy. Odpowiedzialność, szacunek i przejrzystość to wartości, które stanowią fundament kultury organizacyjnej Providenta. Są obecne we wszystkich działaniach firmy – od partnerskiej komunikacji z pracownikami na co dzień, przez równe możliwości zatrudnienia, przejrzyste zasady wynagradzania, po dostępne dla wszystkich benefity i programy rozwojowe.

Wyróżnienie I love My Job Winner 2018 potwierdza nasze najwyższe standardy dotyczące budowania przyjaznego i angażującego miejsca pracy

– mówi Katarzyna Lomas, Kierownik Biura Personalnego w Provident Polska.

Pozytywnie przeszliśmy kompleksowy audyt badający m.in. standardy naszych procesów rekrutacyjnych, wdrożenia i rozwoju pracowników, komunikacji wewnętrznej oraz działania związane ze wspieraniem różnorodności 

– dodaje Katarzyna Lomas.

Od Celebryty do Gwiazdy

I love My Job WinnerW tym roku Provident Polska osiągnął lepsze wyniki niż poprzednio i został wyróżniony najwyższą oceną przyznawaną w wyniku audytu. Dzięki tak wysokiej ocenie awansował z pozycji Celebryty na najwyższe miejsce przyznawane w projekcie #pracujebolubie Employer Branding Institute – i otrzymał tytuł Gwiazdy. To potwierdza, że Provident jako pracodawca jest silną i rozpoznawalną marką o dużej sile wpływu na obecnych pracowników, jak i kandydatów chcących odnaleźć swoje wymarzone miejsce pracy.

Provident pomaga młodym ludziom wchodzącym na rynek pracy. Prowadzi program One Level Up – Praktykanci na start. Program oferuje realizację ciekawych projektów, przydziela opiekuna, zapewnia opiekę medyczną i dodatkowe szkolenia. Do obecnej, 10. już edycji programu zgłosiło się blisko 1000 osób.

Pracuję, bo lubię

Projekt Employer Branding Institute – #pracujebolubie, powstał na bazie setek wywiadów z pracownikami i pracodawcami. Jego misją jest wspieranie pracowników w szukaniu swojej drogi do radosnych poniedziałków poprzez edukowanie, inspirowanie i oferowanie narzędzi, dzięki którym każdy może być bardziej szczęśliwy w pracy.

Pracodawcy, którzy biorą udział w projekcie #pracujebolubie, wspierają zadowolenie swoich pracowników, dbają o nich. Przede wszystkim pozytywnie przejdą audyt przeprowadzany przez ekspertów Employer Branding Institute zostają odznaczeni wyróżnieniem  I love My Job Winner.

Więcej o obecności Providenta w projekcie #pracujebolubie można przeczytać na stronie: www.pracujebolubie.pl/provident/.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://static.ebinstitute.com/files/uploads/2017/10/background-body.png);background-color: transparent;background-size: initial;background-position: left top;background-attachment: initial;background-repeat: repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}