Po latach prowadzenia badań nad markami, przygotowywania strategii dla klientów i prowadzenia kampanii na rynku pracy, dotarliśmy do miejsca, gdzie chcemy się dzielić naszym doświadczeniem i wiedzą szeroko na rynku. Jeśli jesteś konsultantem, właścicielem agencji marketingowej czy firmą doradczą, na pewno spotykasz klientów, którzy potrzebują wsparcia w zakresie employer branidngu. Teraz możesz im pomóc lepiej, korzystając z naszych narzędzi i metodologii.

Nasze narzędzia udostępniamy na zasadach licencyjnych w trzech obszarach

I
strategia

Jeśli pracujesz z klientami nad

strategią employer branding

Na bazie naszych doświadczeń przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzia, które pozwolą Ci zanalizować sytuację klienta, zidentyfikować rozwój strategiczny marki i wypracować strategię komunikacji. Wszystkie narzędzia są naukowo zwalidowane, oparte na danych i wypracowane na podstawie dziesiątek wdrożeń w dużych i mniejszych organizacjach. Możesz im zaufać i cieszyć się wsparciem jakie uzyskasz prowadząc projekty z Twoim klientem.

Image module

Wyznacz strategię dla marki pracodawcy

EBnavi to doradca marki pracodawcy, który pokieruje jej strategicznym rozwojem.

EBnavi bazuje na naukowo opracowanym algorytmie, zweryfikowanym na doświadczeniach i praktykach stosowanych przez najlepsze marki pracodawców na świecie. Dzięki unikalnej metodologii opartej o ponad 500 wskaźników z całego cyklu życia kandydata i pracownika, pozwoli Ci w łatwy sposób przygotować strategię i wspierać zarządzanie markami pracodawców Twoich Klientów.

Dla kogo
EBnavigator jest idealnym rozwiązaniem dla Konsultantów, którzy wypracowują strategie dla marek swoich Klientów w zakresie employer brandingu i szukają rozwiązań bazujących na danych.
Jak działa
Twój Klient wypełnia internetową ankietę audytową i na jej podstawie otrzymuje raport online (dostępny przez cały rok) z diagnozy swojej marki ponad 100 rekomendacji operacyjnych. Do Ciebie należy omówienie raportu i wsparcie klienta w ich wdrażaniu!
Korzyści
Do Twoich rąk trafi gotowa wiedza (w postaci raportu online) jak pracować nad marką Twojego klienta, oparta o dane. Od razu będziesz mógł pracować nad strategią komunikacji i rekomendowanymi wdrożeniami.
Dowiedz się więcej
Image module

Badanie marek pracodawców

Sprawdź jak postrzegana jest marka pracodawcy

Premium Employer Brand Index to badanie siły marek pracodawców biorące pod uwagę siłę marki konsumenckiej firmy. To jedyne badanie na rynku, dzięki którym Twój klient dowie się jak oceniana jest jego marka pracodawcy w ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie badawczej. Dane, które dostarczamy opierają się na 10 000 respondentów, a marka Twojego klienta porównana jest do ponad 300 innych marek pracodawców na rynku!

Dla kogo
Dla konsultantów przygotowujących strategię dla marek pracodawców, poszukujących rzetelnych danych na temat pozycji firmy na rynku pracy
Jak działa
Podajesz nam markę swojego klienta i otrzymujesz raport dla danej marki w ciągu kilku dni. Dane możesz wykorzystać do przygotowania strategii dla marki, wyznaczenia KPI lub monitorowania efektów swojej pracy z klientem.
Korzyści
Uzyskasz informację o tym jak postrzegana jest marka pracodawcy Twojego klienta, poznasz kim są fani jego marki w podziale na kluczowe segmenty i otrzymasz wsad do strategii EB.
Dowiedz się więcej
Image module

EVP Discovery

Odkryj unikalne EVP swoich klientów, dzięki którym podbiją serca kandydatów i pracowników.

EVP Discovery to narzędzie odkrywania EVP wspólnie z pracownikami. Dzięki tej metodologii poprowadzisz klienta przez proces identyfikacji archetypu, profilowanie person oraz wyznaczanie narracji marki pracodawcy. Narzędzie potwierdzone badaniami i przetestowane na kilkudziesięciu grupach fokusowych z pracownikami i kandydatami.

Dla kogo
Dla konsultantów pracujących nad wyznaczeniem EVP dla marek swoich klientów, pracujących nad strategią komunikacji firm.
Jak działa
Specjalnie przygotowana metodologia pracy z grupami pracowników i kandydatów w oparciu o gotowy scenariusz i dedykowane materiały.
Korzyści
Dzięki tej metodologii szybko wyznaczysz EVP dla marki Twojego klienta i zbudujesz komunikację dla jego marki pracodawcy.
Dowiedz się więcej
II
egzekucja

Jeśli szukasz dla swoich klientów narzędzi, które

budują ich wizerunek i aktywnie wspierają rekrutację

Szukasz dla swoich klientów narzędzi, które zrewolucjonizują ich podejście do rekrutacji, onbaordingu i angażowania pracowników?  Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie narzędzia, które strategicznie wesprą potrzeby klientów w tym zakresie i pomogą wdrażać Ci pomysły optymalizujące procesy EB.

Image module

Usprawnij rekrutację i onboarding

Zbuduj niezwykłe doświadczenie kandydatów Twojego klienta i pozyskuj dla niego kandydatów przez polecenia!

Stworzyliśmy platformę, która usprawni proces rekrutacji, onboardingu i innowacyjności w Twojej firmie. Peperto to zgrywalizowana platforma dzięki, której angażując pracowników i kandydatów osiągniesz cele biznesowe szybciej i taniej! Zyskasz  zaangażowanych ambasadorów marki oraz  dobranych kulturowo kandydatów.

Dla kogo
Pepperto to zgrywaliowana platforma dla firm chcących zaangażowania pracowników, usprawnienia procesu rekrutacji, ale także wdrażania nowych osób i pozyskiwania feedbacku już od osób zatrudnionych.
Jak działa
W ramach platformy Twój klient może skorzystać z trzech modułów: 1. Platformy poleceń; 2. Skrzynki pomysłów interaktywnej aplikacji; 2. Onbordingu interaktywnej gry skupionej na najważniejszych obszarach organizacji.
Korzyści
Dzięki Pepperto znajdziesz źródło pozyskiwania nowych pracowników dla Twoich klientów, skrócić czas i obniżysz koszty pozyskania kandydatów oraz zmniejszysz retencje pracowników zatrudnionych w firmie.
Dowiedz się więcej
Image module

Pokaż się od dobrej strony

Ciągłe angażowanie pracowników i pozyskiwanie dopasowanych kandydatów.

W oparciu o zdobytą wiedzę i  doświadczenie projektujemy narzędzia  pozwalające na ciągłe (nie  ograniczone do czasu kampanii)  angażowanie pracowników i pozyskiwanie dopasowanych  kandydatów. PracujeBoLubie.pl to projekt Employer Branding, którego celem jest pokazanie Polakom, jak cieszyć się z pracy. Wspólnie pokazujemy ludzi, którzy lubią poniedziałki i nie wahają się o tym mówić. Promujemy miejsca pracy, w których pracownicy są szczęśliwi. To doskonałe miejsce dla Twoich klientów!

Dla kogo
Projekt PracujeBoLubie.pl skierowany jest do pracodawców, którzy chcą pokazać się na rynku od najlepszej strony i przyciągnąć kandydatów, którzy od pierwszego kroku będę czuć się dobrze w nowym miejscu pracy.
Jak działa
Razem z Tobą tworzymy wizytówkę dla Twojego klienta w której znajdą się zdjęcia biura, wywiady z pracownikami i historie i ciekawostki o firmie. Wszystko po to, aby kandydaci poczuli jak to jest pracować w firmie Twojego klienta!
Korzyści
Niestandardowy sposób na pokazanie kultury pracy Twojego klienta, dzięki któremu Twój klient skomunikuje swoje EVP, pokaże pracowników i pozyska dopasowanych do kultury pracowników!
Dowiedz się więcej
III
edukacja

Jeśli szukasz dla swoich klientów narzędzi wspierających edukację

i chcesz pomóc mu w budowie silnego zespołu EB

Skorzystaj ze strategicznej gry edukacyjnej dedykowanej firmom inwestującym w  employer branding, która nie tylko wspiera strategiczne kompetencje employer branding, ale także buduje i integruje zespół wokół działań nad marka pracodawcy

Image module

Wspieraj swoich klientów w strategicznym budowaniu kompetencji EB

Skorzystaj z gry planszowej powiązanej z audytem marki pracodawcy, która zbuduje silne kompetencje EB i przygotuje zespół na najlepsze działania na rynku pracy!

Edukuj swoich klientów w obszarze employer branding, integruj członków zespołów i buduj strategię opartą o silne kompetencje EB!

Dla kogo
Dla konsultantów pracujących z markami pracodawców nad strategią i egzekucją EB, szukających ciekawego i pełnego contentu narzędzia edukacyjnego
Jak działa
Zamawiasz materiały edukacyjne, przechodzisz trening prowadzenia gry i zaczynasz współpracę z klientem!
Korzyści
Wspaniałe narzędzie, które pomoże Ci w ustrukturalizowany sposób poprowadzić Twojego klienta przez proces wypracowywania strategii i zbudować silny zespół EB
Dowiedz się więcej
rozpocznijmy wspólny projekt

Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ DO NAS
Porozmawiaj z naszym specjalistą
0048 505 124 354
NAPISZ DO NAS
Pisz do nas o każdej porze
hello@ebinstitute.pl
ZAGLĄDNIJ DO NAS
Umów się z nami na spotkanie
ul. Słomińskiego 19/122, 00-195 Warszawa
wyślij wiadomość z formularza

*

*

*