Od początku naszej działalności naszą misją jest poszerzanie wiedzy i budowanie standardów rynkowych w zakresie employer brandingu, HR, angażowania czy komunikacji. Wśród naszych ekspertów znajdziecie zarówno speców od planowania mediów, komunikacji wewnętrznej, rekruterów, innowatorów, marketingowców, badaczy i doktorów psychologii
Serwis edukacyjny dla HR
HRstandard.pl
rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży
konferencje
HRcamp i WDR
największe na mapie Polski konferencje poświęcone trendom w HR, nowym technologiom i employer brandingowi
studia
studiaeb.pl
Podyplomowe Studia Menedżerskie Employer Branding na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie
Konkursy
EBstars i BohaterHR
coroczne nagrody dla pracodawców, zespołów i specjalistów HR za działania z zakresu employer branding i HR
certyfikacja
Ekspertów EB
certyfikacja specjalistów prowadzona w języku angielskim, potwierdzająca kompetencje wysokiej klasy ekspertów EB
gry edukacyjne
I Love My Job Game
angażująca edukacyjna gra planszowa przeznaczona dla działów Human Resources, Marketingu i Public Relations
Serwis edukacyjny

HRstandard.pl

HRstandard.pl to największy w Polsce portal skierowany do szerokiego grona osób związanych z branżą̨ HR oraz rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży. Portal to także miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym i wymianą doświadczeń a także doskonałe uzupełnienie wiedzy dla wszystkich, którzy myślą̨ o strategicznym znaczeniu działów HR w nowoczesnym biznesie i pragną̨ być́ zawsze na bieżąco. Znajdziesz tu wiele ciekawych i przydatnych artykułów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi i nie tylko.

Co miesiąc odwiedza nas kilkadziesiąt tysięcy użytkowników zainteresowanych

HRstandard.pl jest patronem kluczowych konferencji i od lat wspiera najważniejsze inicjatywy HR w kraju i za granicą.

przejdź do serwisu
Konferencje

Najnowsze trendy

z kraju i ze świata

Image module

HRcamp

Podczas konferencji HRcamp przedstawiamy wiodące trendy w HR z kraju i ze świata. Mówimy o tym, co najistotniejsze i w którym kierunku należy zmierzać, aby osiągać sukcesy w swoich działaniach. Jest to jedyna taka w Polsce konferencja w stylu unconference dająca możliwość nawiązania relacji. Nieformalna atmosfera oraz ponad 300 uczestników co rocznie zdecydowanie wyróżnia HRcamp na konferencyjnej mapie Polski.

dowiedz się więcej
Image module

Warszawskie Dni Rekrutacji

Warszawskie Dni Rekrutacji, to największa konferencja w Polsce poświęcona nowym technologiom, Nowym Formom HR oraz employer brandingowi. Co roku gościmy 400 profesjonalistów z HR – specjalistów, pracowników średniego oraz wyższego szczebla najbardziej kluczowych działów HR w kraju!

dowiedz się więcej
Image module
studia podyplomowe

Praktyczne kształcenie

menedżerów EB

Współczesny employer branding wymaga strategicznego podejścia do zarządzania marką pracodawcy, skupionego na realnym zysku, który potrafisz pokazać zarządowi. Program studiów został oparty na kluczowych dla strategicznego zarządzania marką obszarach employer brandingu. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę i kompetencje efektywnego Menedżera Marki Pracodawcy!

Kadra ekspertów
Kadrę studiów tworzą eksperci w swoich dziedzinach – HR, marketingu, badań i komunikacji. Wszyscy to praktycy biznesu na światowym poziomie, skupieni na efektywności prowadzonych działań.
Prestiżowa Uczelnia
Zdobędziesz dyplom Akademii Leona Koźmińskiego – jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie Środkowo – Wschodniej.
Praktyczny program
Program obejmuje zarówno tworzenie strategii EB, angażowanie pracowników, komunikację wewnętrzną, ale także praktyczne zastosowania narzędzi marketingowych w rekrutacji.
sprawdź ofertę studiów
Image
certyfikacja
Ekspertów employer branding
Certyfiakcja ekspertów EB, prowadzona w języku angielskim, która da Ci potwierdzenie Twoich kompetencji na rynku jako wysokiej klasy eksperta EB
Image
gry edukacyjne
Zespołowe i indywidualne
Gra planszowa I love My Job Game dla działów HR, marketingu i PR oraz indywidualne karty coachingowe #pracujebolubie
konkursy

Nagradzamy

zaangażowanych

Image module

EBstars

Celem konkursu EBstars jest wyłonienie najlepszych działań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy na terenie Polski w rocznym odstępie czasu. Do konkursu zapraszamy pracodawców realizujących najlepsze kampanie employer branding, w tym kampanie z zakresu marketingu rekrutacyjnego oraz komunikacji wewnętrznej. Kampanie oceniane są przez niezależny zespół jury, składający się z ekspertów employer brandingu, komunikacji, PR, HR i marketingu.

Image module

BohaterHR

BohaterHR to konkurs, w którym nagradzane są najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach. Jest to pierwszy taki konkurs w Polsce, w którym nagradzamy zarówno szefów, CEO firm, ale również najmłodszych HRowców, zespoły za osiągnięty sukces oraz firmy dostarczające rozwiązania dla HR. Zwycięstwo w konkursie jest informacją dla pracowników, kolegów i biznesu, że nagrodzona firma, dostarcza najlepsze praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, które charakteryzują liderów w danej dziedzinie.

rozpocznijmy wspólny projekt

Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ DO NAS
Porozmawiaj z naszym specjalistą
0048 531 474 977
NAPISZ DO NAS
Pisz do nas o każdej porze
hello@ebinstitute.pl
ZAGLĄDNIJ DO NAS
Umów się z nami na spotkanie
ul. Słomińskiego 19/122, 00-195 Warszawa
wyślij wiadomość z formularza

*

*

*