Image module

Hack’n’go to wyjątkowy event dla branży IT, którego mecenasem jest mBank. Charytatywny konkurs gromadzi fanów programowania, ekspertów IT i organizacje pozarządowe.

Celem konkursu Hack’n’go jest wypracowanie gotowych do wdrożenia rozwiązań IT, które pomogą organizacjom NGO w ich codziennej pracy. mBank wspiera konkurs Hack’n’go jako mecenas, aby pomagać organizacjom pozarządowym i budować relacje z ciekawymi ludźmi posiadającymi wiedzę z obszaru programowania. Konkurs jest świetną okazją do networkingu, współpracy i wymiany wiedzy.

Dotarcie z informacją i zaangażowanie ekspertów IT do dwudniowej, charytatywnej pracy na rzecz organizacji NGO.

Promocja eventu objęła między innymi dystrybucję informacji prasowych, intensywne działania online, w tym z wykorzystaniem mediów społecznościowych, bezpośrednie kontakty z organizacjami pozarządowymi. Event zgromadził kilkudziesięciu uczestników z grupy docelowej – potencjalnych pracowników mecenasa wydarzenia – mBanku, pracowników mBank i przedstawicieli organizacji NGO. Uczestnicy przez ponad dobę programowali strony internetowe, aplikacje i inne rozwiązania IT.

5 gotowych do wdrożenia, praktycznych rozwiązań IT usprawniających pracę organizacji pozarządowych.

Ponad 24 godziny wspólnej pracy, wymiany wiedzy i pozytywnej rywalizacji, a także budowania relacji i zwyczajnie dobrej zabawy programistów, pracowników mBank i przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Image module