Startujemy z VI Edycją Warszawskich Dni Rekrutacji!

Startujemy z VI Edycją Warszawskich Dni Rekrutacji!

Zapraszamy na VI już edycję Warszawskich Dni Rekrutacji! To największa konferencja w Polsce poświęcona nowym technologiom, Nowym Formom HR oraz employer brandingowi. Co roku gościmy 400 profesjonalistów z HR – specjalistów, pracowników średniego oraz wyższego szczebla najbardziej kluczowych działów HR w kraju!

W tym roku spotkamy się wyjątkowego dnia, 14.02.2017 w Walentynki. Czy kochasz HR na tyle, aby spędzić z nami cały dzień? Na WDR to nie tylko sale wypełnione dobrą atmosferą ludźmi z branży, to również wypełniona po brzegi agenda merytorycznymi wystąpieniami! Jak co roku do wyboru będą trzy ścieżki tematyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie – wyjątkowego na ten dzień!

Jedną główną ścieżką, będzie można się również delektować po wydarzeniu! Dostępna będzie również wersja VOD do kupienia na stornie naszego partnera merytorycznego HRstandard.pl! Ta ścieżka będzie esencją wszystkich wydarzeń minionego roku, które miały wpływ na kreowanie rynku HR.

Podczas tegorocznej edycji VI edycji WDR udostępniamy dodatkową salę na warsztaty dla uczestników konferencji. Będzie to okazja do uczestniczenia w trzech 120 minutowych warsztatach oraz przekazania praktycznych wskazówek, które pomogą w codziennych obowiązkach pracownikom działów HR. Dodatkowo, po warsztatach będzie możliwość zakupu skryptów warsztatowych na platformie Hrstnadard.pl – jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztatach, lub chcesz utrwalić wiedzę, to najlepsze rozwiązanie (czy wiesz że, po tygodniu nauki w Twojej głowie pozostaje jedynie 20% wiedzy, którą zdobyłeś?!).

Zagadnienia warsztatów podczas WDR 2017 będą kursować w obrębie zadań działów HR, z którymi mają regularną styczność. Proponowane tematy warsztatów:

  • Motywowanie i zarządzanie wiekiem – czyli jak wydobyć i pozyskać od ludzi to co w nich najlepsze.
  • Zarządzanie wiedzą w organizacji – kreowanie wiedzy, dzielenie się nią oraz jej przekazywanie.
  • System ocen okresowych – tworzenie i koordynacja.
  • Jak sprawić aby rozmowy oceniające i udzielanie informacji zwrotnej przestały być traktowane przez obie strony, jako zło konieczne – Rozmowy oceniające i feedback.

    Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy na spotkanie bohaterówHR! BohaterowieHR to konkurs, w którym chcemy nagradzać najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach.

    Zwycięstwo w konkursie będzie informacją dla pracowników, kolegów i biznesu. Wiadomość rozniesie się po świecie, że nagrodzona firma, dostarcza najlepsze praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, które charakteryzują liderów w danej dziedzinie. Najwyższa pora pochwalić się swoimi BohateramiHR, bo w każdej Firmie, na pewno ukrywa się prawdziwy BohaterHR! Zapisy startują 1 grudnia!

    Kolorujemy jeszcze stronę, ale to nie oznacza, że nie warto nas śledzić, dużo informacji znajdziecie na stronie HRstandard.pl oraz na fanpage WDR! Oczekujcie nieoczekiwanego i szykujcie serca na przyjęcie walentynkowych WDR!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://static.ebinstitute.com/files/uploads/2017/10/background-body.png);background-color: transparent;background-size: initial;background-position: left top;background-attachment: initial;background-repeat: repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}