Warszawskie Dni Rekrutacji – o czym będziemy mówić!?

Warszawskie Dni Rekrutacji – o czym będziemy mówić!?

W tym roku spotkamy się wyjątkowego dnia, 14.02.2017 w Walentynki. Czy kochasz HR na tyle, aby spędzić z nami cały dzień? Na WDR to nie tylko sale wypełnione dobrą atmosferą ludźmi z branży, to również wypełniona po brzegi agenda merytorycznymi wystąpieniami! Jak co roku do wyboru będą trzy ścieżki tematyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie – wyjątkowego na ten dzień!

Jedną główną ścieżką, będzie można się również delektować po wydarzeniu! Dostępna będzie również wersja VOD do kupienia na stornie naszego partnera merytorycznego HRstandard.pl! Ta ścieżka będzie esencją wszystkich wydarzeń minionego roku, które miały wpływ na kreowanie rynku HR.

Podczas tegorocznej edycji VI edycji WDR udostępniamy dodatkową salę na warsztaty dla uczestników konferencji. Będzie to okazja do uczestniczenia w trzech 120 minutowych warsztatach oraz przekazania praktycznych wskazówek, które pomogą w codziennych obowiązkach pracownikom działów HR. Dodatkowo, po warsztatach będzie możliwość zakupu skryptów warsztatowych na platformie HRstnadard.pl – jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztatach, lub chcesz utrwalić wiedzę, to najlepsze rozwiązanie (czy wiesz że, po tygodniu nauki w Twojej głowie pozostaje jedynie 20% wiedzy, którą zdobyłeś?!).

Tematyka tegorocznych WDR to ogólna miłość do HR – „in love with HR” mamy trzy główne ścieżki tematyczne:
a.marketing w hr – różne narzędzia marketingowe jako uzupełnienie kompetencji HR .
b.rekruter w centrum – budowanie swojej pozycji, nowe narzędzia, przyszłość tej pracy; nowy profil kompetencji, personal branding rekrutera.
c.future of work/nowe technologie – czy maszyny zastąpią ludzi, co nas czeka, także w zakresie struktur hr (!), jakie zmiany nastąpiły w przeciągu kilku lat.

Przy okazji WDR odbywa się również konkurs bohaterowieHR! BohaterowieHR to konkurs, w którym chcemy nagradzać najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach. Przyjrzymy się dokładnie i nagrodzimy działy HR, pracujących w nich specjalistów, menedżerów i dyrektorów za ich wkład w rozwój HR w Polsce. (Zgłoszenia przyjmujemy do 1 lutego!)

Najwyższa pora pochwalić się swoimi BohateramiHR, bo w każdej Firmie, na pewno ukrywa się prawdziwy BohaterHR!Sprawdź kto może zostać bohateremHR!

Zwycięstwo w konkursie będzie informacją dla pracowników, kolegów i biznesu. Wiadomość rozniesie się po świecie, że nagrodzona firma, dostarcza najlepsze praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, które charakteryzują liderów w danej dziedzinie.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni w kategoriach:

CEO marzeń – Ta kategoria skierowana jest dla wszystkich CEO, którzy rozumieją potrzebę dialogu z działami HR i swoimi działaniami wspierają je w ich rozwoju i tworzeniu polityki personalnej w organizacjach.

Szef HR roku – Ta kategoria skierowana jest do wszystkich osób zarządzających działami HR, zarówno dla dyrektorów, menedżerów jak i kierowników HR. Tym tytułem chcemy nagrodzić osoby, które w sposób wyjątkowy zarządzają działami HR.

Odkrycie HR roku – To kategoria, w której nagrodzimy młode, wschodzące gwiazdy HR. Kierujemy ją do osób, które pracują w działach HR nie dłużej niż 5 lat i nie osiągnęły jeszcze stanowiska menedżerskiego.

Największy sukces HR – To kategoria, w której działy HR mogą pochwalić się świetnymi kampaniami, wdrożeniami, fuzjami, case’ami dotyczącymi wszystkich obszarów ich działalności.

Najlepszy Partner dla HR – To kategoria, w której nagrodzimy firmy, które współpracują na co dzień z działami HR, które dzięki swojej pracy usprawniają procesy HR i czynią je przyjemniejszymi. W tej kategorii kandydatów mogą nominować zarówno klienci (działy HR) jak i firmy do, których ta kategoria jest skierowana.

Kolorujemy jeszcze stronę, ale to nie oznacza, że nie warto nas śledzić, dużo informacji znajdziecie na stronie HRstandard.pl oraz na fanpage WDR! Oczekujcie nieoczekiwanego i szykujcie serca na przyjęcie walentynkowych WDR!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://static.ebinstitute.com/files/uploads/2017/10/background-body.png);background-color: transparent;background-size: initial;background-position: left top;background-attachment: initial;background-repeat: repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}