Po latach prowadzenia badań nad markami, przygotowywania strategii dla klientów i prowadzenia kampanii na rynku pracy, dotarliśmy do miejsca, gdzie chcemy się dzielić naszym doświadczeniem i wiedzą szeroko na rynku. Jeśli jesteś konsultantem, właścicielem agencji marketingowej czy firmą doradczą, na pewno spotykasz klientów, którzy potrzebują wsparcia w zakresie employer branidngu. Teraz możesz im pomóc lepiej, korzystając z naszych narzędzi i metodologii.

Nasze narzędzia udostępniamy na zasadach licencyjnych w trzech obszarach:

I
strategia

Jeśli szukasz narzędzi które pomogą Ci

ocenić markę i wyznaczyć strategię EB

Nasze narzędzia oparte są na rzetelnych badaniach naukowych poświadczonych dziesiątkami wdrożeń w organizacjach. Możesz im zaufać i korzystać już dziś ze strategicznego wsparcia!

Image module

Wyznacz strategię

EBnavi to doradca Twojej marki pracodawcy, który pokieruje jej strategicznym rozwojem.

EBnavi bazuje na naukowo opracowanym algorytmie, zweryfikowanym na doświadczeniach i praktykach stosowanych przez najlepsze marki pracodawców na świecie. Dzięki unikalnej metodologii opartej o ponad 500 wskaźników z całego cyklu życia kandydata i pracownika, pozwoli Ci w łatwy sposób zarządzać marką pracodawcy.

Dla kogo
EBnavigator jest idealnym rozwiązaniem dla Marek, które chcą określić swój kierunek strategiczny w zakresie działań Employer Branding.
Jak działa
Wypełniasz kwestionariusz i na jego podstawie otrzymujesz raport z diagnozy Twojej marki i przekażemy w Twoje ręce konkretny plan działań.
Korzyści
Dowiesz się, w którym punkcie znajduje się Twoja marka i jaki strategiczny kierunek obrać, a do tego otrzymasz konkretny plan działań wraz z określonymi priorytetami.
zobacz więcej
Image module

Badanie marki pracodawcy przez pryzmat marki konsumenckiej

Sprawdź jak postrzegana jest Twoja marka.

Premium Employer Brand to badanie siły marek pracodawców biorące pod uwagę siłę marki konsumenckiej firmy. To jedyne badanie na rynku, dzięki którym powstaje ranking 300 marek pracodawców na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie badawczej (próba 10 000 respondentów). Badanie pozwala odpowiedzieć na pytania:

  • jak silną markę pracodawcy buduje Twoja firma, korzystając z potencjału marki konsumenckiej
  • czy radzi sobie z tym lepiej, czy gorzej od konkurencji – marki na podium otrzymują wyróżnienie Premium Employer Brand
  • kim są fani Twojej marki pracodawcy – w jakim są wieku, gdzie mieszkają, jaki wykonują zawód i jak bardzo pokrywają się z Twoją HRową grupą docelową
  • jak ułożyć strategię dla działań EB w kanałach marki konsumenckiej – na podstawie badania oferujemy konkretne rekomendacje, gotowe do wdrożenia.
Dla kogo
Dla wszystkich firm opierających swoje działania na marce konsumenckiej - jednej lub wielu.
Jak działa
Podajesz nam markę firmy i otrzymujesz raport dla danej marki w ciągu kilku dni. Dane możesz wykorzystać do przygotowania strategii dla marki, wyznaczenia KPI lub monitorowania efektów swojej pracy z klientem.
Korzyści
Premium Employer Brand to podstawa, jeżeli chcesz działać wspólnie z działem marketingu nad wspólną strategią - opartą na danych i wykorzystującą insighty rynkowe.
II
egzekucja

Jeśli szukasz narzędzi skutecznej

rekrutacji i angażowania pracowników

Przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzia oparte o najnowsze trendy – grywalizację, maszynowe uczenie się, efekty sieciowe – tak, abyś mógł skutecznie budować wizerunek marki, rekrutować kandydatów ii angażować pracowników. 

Image module

Usprawnij rekrutację

Pozyskuj kandydatów przez polecenia i wdrażaj ich angażując w budowanie firmy

Stworzyliśmy platformę, która usprawni proces rekrutacji w Twojej firmie. Peperto to zgrywalizowana platforma dzięki, której angażując pracowników i kandydatów osiągniesz cele biznesowe szybciej i taniej! Zyskasz  zaangażowanych ambasadorów marki oraz  dobranych kulturowo kandydatów.

Więcej o narzędziu znajdziesz na stronie pepperto.com

Dla kogo
Pepperto to zgrywaliowana platforma dla firm chcących zaangażowania pracowników, usprawnienia procesu rekrutacji, ale także wdrażania nowych osób i pozyskiwania feedbacku już od osób zatrudnionych.
Jak działa
W ramach platformy możesz skorzystać z trzech modułów: 1. Platformy poleceń; 2. Skrzynki pomysłów interaktywnej aplikacji; 2. Onbordingu interaktywnej gry skupionej na najważniejszych obszarach organizacji.
Korzyści
Dzięki Pepperto znajdziesz źródło pozyskiwania nowych pracowników, skrócić czas i obniżyć koszty pozyskania kandydatów oraz zmniejszysz retencje pracowników.
Image module

Pokaż jak fajnym pracodawcą jesteś!

Zbuduj historię wokół swojej firmy, pokaż ją oczami pracowników i rekrutuj kandydatów dopasowanych do Twojej kultury

W oparciu o zdobytą wiedzę i  doświadczenie projektujemy narzędzia  pozwalające na ciągłe (nie  ograniczone do czasu kampanii)  angażowanie pracowników i pozyskiwanie dopasowanych  kandydatów. PracujęBoLubię.pl to projekt, którego celem jest pokazanie Polakom, jak cieszyć się z pracy. Wspólnie pokazujemy ludzi, którzy lubią poniedziałki i nie wahają się o tym mówić. Promujemy miejsca pracy, w których pracownicy są szczęśliwi.

Dla kogo
Projekt pracujębolubie.pl skierowany jest do pracodawców, którzy chcą pokazać się na rynku od najlepszej strony i przyciągnąć kandydatów, którzy od pierwszego kroku będę czuć się dobrze w nowym miejscu pracy.
Jak działa
Razem z Tobą tworzymy wizytówkę firmy, w której znajdą się zdjęcia biura, wywiady z pracownikami i historie i cieakwostki o firmie. Wszystko po to, aby kandydat poczuł jak to jest u Was pracować!
Korzyści
Pokazujemy jakim fajnym pracodawcą jesteś!. Dajemy rekomendacje i wskazówki, poprzez kompleksowy audyt Employer Branding. Najlepszych odznaczamy wyróżnieniem I love My Job Winner na dany rok.
III
edukacja i promocja

Jeśli szukasz narzędzi efektywnej

edukacji i promocji pracodawcy

Przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzia, dzięki którym zbudujesz silny zespół employer branding w organizacji oraz pokażesz światu jak dobrym pracodawcą jesteś. Dzięki nim, zwrot z inwestycji w employer branding wzrośnie wielokrotnie

Image module

Gra edukacyjna

Buduj strategiczne kompetencje w zespole EB

Skorzystaj z gry planszowej powiązanej z audytem marki pracodawcy, która zbuduje silne kompetencje EB i przygotuje zespół na najlepsze działania na rynku pracy!

Dla kogo
Dla zespołów wewnątrzfirmowych pracujących nad strategią i egzekucją EB, szukających ciekawego i pełnego contentu narzędzia edukacyjnego
Jak działa
Zamawiasz materiały edukacyjne, zbierasz zespół employer branding i rozpoczynamy grę. Gra może potrwać od 4-8 h (zależnie od wersji)
Korzyści
Wspaniałe narzędzie, które pomoże w ustrukturalizowany sposób przejść przez proces wypracowywania strategii i zbudować silny zespół EB
Image module

Odznaczenie dla fajnych pracodawców

Pokaż innym jak fajnym pracodawcą jesteś

To wyjątkowe wyróżnienie I Love My Job Winner przyznawane jest wyjątkowym pracodawcom raz do roku. Pozwala na komunikację z rynkiem pracy i pokazanie, że organizacja spełnia najwyższe standardy dbania o pracowników i markę pracodawcy. Jest ono sygnałem dla kandydatów, że warto u Ciebie pracować. Dla pracowników to potwierdzenie, że dobrze wybrali swoje miejsce pracy. Tego odznaczenia  używamy także dla wyróżnienia fajnych pracodawców w projekcie pracujebolubie.pl

Dla kogo
Dla organizacji zatrudniających powyżej 200 pracowników, szukających możliwości profesjonalnego wyróżnienia się na rynku pracy i komunikacji swojej oferty.
Jak działa
Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie audytu HR, który bierze pod uwagę szereg stosowanych przez pracodawcę narzędzi, procesów i osiąganych w nich efektach.
Korzyści
Wyróżnienie I Love My Job Winner na dany rok, którym możesz posługiwać się w materiałach rekrutacyjnych oraz 3 z 20 specjalnych wyróżników, które możesz zamieścić w komunikacji do kandydatów.
rozpocznijmy wspólny projekt

Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ DO NAS
Porozmawiaj z naszym specjalistą
+48 575 903 336
NAPISZ DO NAS
Pisz do nas o każdej porze
hello@ebinstitute.pl
ZAJRZYJ DO NAS
Umów się z nami na spotkanie
kontakt@ebinstitute.pl
wyślij wiadomość z formularza

*

*

*